Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca, A korpuss

 A. Kendenkovs
Foto: A. Kendenkovs

Klients

VSIA "Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca"

Būvuzņēmējs

SIA RERE BŪVE

Projektētājs

Pilnsabiedrība "SBRE"

Objekta tips

Jaunbūve

Adrese

Pilsoņu iela 13, Rīga

Nodošanas gads

2017

Būvniecības statuss

Pabeigts

Projekta gaitā tiek veikti šādi darbi:

Stradiņu jaunā korpusa 1. kārtas darbi paredz A korpusa un apjomīga, suverēni novietota energobloka izbūvi, kur izvietota energosadale, dīzeļģeneratori 1. un 2. kārtas korpusiem, ugunsdzēsības sistēmas, gāzes apkures katlumāja. Energobloka apjomam ir divi stāvi, ar inženierkomunikāciju tehnisko tuneli, kas ir savienots ar A korpusu, iemontēto iekārtu jaudas ir apjomīgas, atbilstoši slimnīcas prasībām.

Kā pamata tehnoloģija A korpusa un energobloka izbūvē izmantota monolītā betonēšana, nesošo iekšsienu izbūvē lietoti keramzīta bloki, bet jumta daļā veidotas ar betonu aizpildītas metāla nesošās konstrukcijas. Energoefektīvie sienu paneļi un ventilējamā fasāde būs nodrošinājums ēkas iespējai taupīt siltuma enerģijas patēriņu ekspluatācijas laikā.

A korpusa ātrijs ir savienojošais mezgls 3 apjomiem, ātrijā katrs stāvs iezīmējas ar citādas liektas formas galeriju. Rekonstruētais, faktiski no jauna pa posmiem būvētais tunelis ātriju savieno ar vēsturisko 32. slimnīcas korpusu. Iekšpagalmā otrā stāva līmenī izveidota terase, kurā integrēti 1. stāva virsgaismas logi. Korpusi izbūvēti 4 stāvu augstumā, augstāka ir tikai tā dēvētā torņa daļa – 7 stāvi, kur atradīsies biroji, telpas administrācijai, bet līdzās tehniskās telpas dzesēšanas un ventilācijas iekārtām. Ēkas pirmajā stāvā atradīsies kafejnīca ar liektas formas metāla/stikla konstrukcijas fasādi. 1. kārtas labiekārtojums ietver zaļās zonas sakārtošanu un auto stāvvietu izbūvi līdzās 1. korpusam.

Atpakaļ uz projektu sarakstu