Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

Jelgavas Valsts ģimnāzijas ēkas rekonstrukcija

Klients

Jelgavas pilsētas pašvaldība

Objekta tips

Rekonstrukcija

Adrese

Lielā iela 2, Jelgava

Nodošanas gads

2019

Būvniecības statuss

Pabeigts

Jaunajai skolai būs četri stāvi un tajā iekārtos 24 klases. Atsevišķas telpas paredzētas zīmēšanas un dziedāšanas klasēm, kā arī fizikas, ķīmijas un dabaszinību kabinetam. Jaunceltnē iekārtos lielu vingrošanas zāli ar ģērbtuvi, kā arī telpas ārsta un zobārsta kabinetam, un atsevišķu laboratoriju skolas ārsta vajadzībām. Ēdamzālē būs vietas apmēram 300 audzēkņiem. Zēniem paredzēts iekārtot lielas, ērtas rokdarbu darbnīcas. Bez tam ēkā atradīsies arī bibliotēka un arhīvi. Jumta stāvā iekārtos divas lielas terases, kur skolēni piemērotā gadalaikā varēs vingrot brīvā dabā. Tāpat visas komunikācijas – apkuri, kanalizāciju, ūdensvadu, gāzi un elektrību izbūvēs no jauna, pakārtojot esošajam telpu izvietojumam.

Ņemot vērā ģimnāzijas cienījamo vecumu, ēka vairākkārt plūdu laikā applūdusi, atstājot sekas pamatos. Tāpēc paredzēta arī pilnīga meliorācijas sistēmas izbūve, ap ēku, stadionu un ēkas pagrabā pamatiem uzstādot drenāžas tīklu, novēršot plūdu radītās sekas.

Vērienīgas pārmaiņas piedzīvos arī skolas stadions, kura kopējā platība ir 6511,10 kvadrātmetri. Pēc rekonstrukcijas tajā paredzēti divi strītbola, volejbola laukums, divas tāllēkšanas bedres, lodes grūšanas sektors, divi tautas bumbas laukumi, bumbiņas mešanas sektors, augstlēkšanas sektors, skrejceļš. Jaunā vietā ieplānota arī velosipēdu novietne – tā atradīsies gar Ūdensvada ielu un tur būs 58 vietas.

Ziņas:

Atpakaļ uz projektu sarakstu