Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

Sociālā dienesta ēka Ogrē

Klients

Ogres novada pašvaldība

Būvuzņēmējs

PS “RERE BŪVE, RE&RE un Compaign”

Adrese

Upes prospekts 16, Ogre

Nodošanas gads

2019

Būvniecības statuss

Pabeigts

Sociālā darba vajadzībām ir pielāgota kādreizējā izglītības iestādes ēka, tās telpas pārbūvējot korpusos – vienā no tiem darbosies Sociālā dienesta administrācija un Ogres sociālais centrs ar savām nodaļām – sociālās palīdzības nodaļu, atbalsta nodaļu ģimenēm un bērniem, sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļu.

Plašas telpas atvēlētas dienas centram “Saime”, kas Ogrē darbojas jau kopš 2002. gada un nodrošina sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas personām ar intelektuālās attīstības traucējumiem. Deinstitucionalizācijas projekta ietvaros tiks ierīkotas arī specializētās darbnīcas personām ar garīgās attīstības traucējumiem, telpas šim nolūkam jau ir izveidotas.

Ēkā darbosies arī Ģimenes atbalsta dienas centrs, kurā kopš 2005. gada palīdzību un atbalstu var saņemt bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 18 gadiem, saturīgi pavadot savu brīvo laiku, gan ģimenes, piedaloties dažādos semināros un risinot dažādas sociāla rakstura problēmas.

Šī ēka būs mājvieta arī Ogres novada bāriņtiesai, kā arī dažām nevalstiskajām organizācijām – Ogres invalīdu biedrībai,  Ogres pensionāru biedrībai, Latvijas Sieviešu invalīdu asociācijas “Aspazija” Ogres nodaļai, Latvijas neredzīgo biedrības Ogres teritoriālajai nodaļai, Ogres politiski represēto klubam, Ogres latviešu biedrībai.

Ēkā ir nodrošināta vides pieejamība – apmeklētāji var izmantot gan liftu, gan pie kāpnēm ierīkotos pacēlājus.

 

Ziņas:

Atpakaļ uz projektu sarakstu