Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

“Rīgas 1.slimnīca” 2. un 11. korpusa fasādes vienkāršotās atjaunošanas darbi

Klients

Rīgas domes Īpašuma departaments

Būvuzņēmējs

PS „RERE MEISTARI 1”

Objekta tips

Restaurācija

Adrese

Bruņinieku iela 5, Rīga

Nodošanas gads

2016

Būvniecības statuss

Pabeigts

Būvniecības uzņēmums RERE MEISTARI 1 2016. gada maijā uzsāka Latvijā vecākās civilās slimnīcas 2. un 11. korpusa atjaunošanas darbus, kurus plānots pabeigt šī gada novembrī.

Slimnīcas 2. korpusā  būvniecības kompānijas meistari veiks ēkas vēsturiskās fasādes atjaunošanas darbus 2500 m2 platībā , kā arī tiks izbūvēts fasādes ārējais apgaismojums. Savukārt 11. korpusā tiks veikti iekšējās apdares darbi, tai skaitā griestu krāsošana, grīdas segumu nomaiņa, sienu apdare, kā arī tiks restaurētas esošās koka kāpnes, izbūvētas iekšējās komunikācijas. Atbilstoši mūsdienu prasībām un vajadzībām 11.korpusā no jauna tiks izbūvēta medicīnisko gāzu sistēma, māsu postenis un māsu izsaukuma sistēma, kā arī jauna elektrosistēma un vājstrāvas.

Ziņas:

 

Atpakaļ uz projektu sarakstu