Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ražošanas ēka Valkā

Klients

Valkas novada dome

Būvuzņēmējs

PS RERE Būve 1

Adrese

Varoņu iela 37a, Valka

Nodošanas gads

2019

Būvniecības statuss

Pabeigts

Jaunas ražošanas ēkas un ar to saistītās infrastruktūras būvniecība, teritorijas labiekārtošana un industriālo pieslēgumu (elektroenerģijas) ierīkošana / jaudas palielināšana. 

Ražošanas ēkas būvniecību veic uzņēmums Pilnsabiedrība "RERE BŪVE 1", būvdarbu būvuzraudzību veic Pilnsabiedrība "Akorda&KPR", Būvdarbu autoruzraudzību veic būvprojekta izstrādātājs SIA “Arhitektu birojs Krasts”.

Projekts tiek īstenots darbības programmā "Izaugsme un nodarbinātība" 5.6.2. ar specifisko atbalsta mērķi “Teritorijas revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” . Projekta aktivitātes ERAF finansējums 2493905,22 EUR un valsts budžeta dotācija 132030,27 EUR.

Ziņas:

Atpakaļ uz projektu sarakstu