Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ogres Centrālās bibliotēkas jaunbūve

Klients

Ogres novada pašvaldība

Būvuzņēmējs

SIA RERE BŪVE

Adrese

Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001

Būvniecības statuss

Procesā

Ogres Centrālās bibliotēkas ēkas jaunbūve veidota ar mērķi radīt ēku kā daudzfunkcionālu centru, kurā atradīsies ne tikai bibliotēka, bet arī Ogres Dzimtsarakstu nodaļa. 

 

Šī būs Latvijā nebijuša mēroga sabiedriskā ēka, kas atbilst pasīvās ēkas prasībām. Divstāvu celtne būs moderna, ar maksimāli zemu resursu patēriņu apkurei un ventilācijai. Jaunajā ēkā būs apgaismojums ar viedo vadību, rekuperācijas ventilācijas sistēma, kas izvadīs gaisu, saglabājot tā siltumu. Ēkai tiks izbūvēta unikāla apkures sistēma ar kanalizācijas notekūdeņu siltummaiņu. Uz ēkas jumta ir plānots uzstādīt saules paneļus elektroenerģijas ražošanai.

 

Ogres pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar VARAM un LVIF par EKII finansējuma piešķīrumu par kopējo summu no Emisiju kvotu izsolīšanas instrumenta  5,0 milj. eiro apjomā; pašvaldībai projekta ietvaros jānodrošina papildus 3,89 milj. eiro.

 

Ziņas:

 

 

Atpakaļ uz projektu sarakstu