Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ķemeru pamatskolas ēkas pārbūve, energoefektivitātes paaugstināšana

Klients

Jūrmalas pilsētas dome

Būvuzņēmējs

SIA RERE Meistari

Adrese

Tukuma iela 10, Jūrmala, LV-2012

Nodošanas gads

2020

Būvniecības statuss

Pabeigts

Būvdarbu ietvaros paredzēts veikt ēkas sporta zāles piebūves jumta konstrukciju pārbūvi, jauna jumta seguma montāžu un pasākumus ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai, tai skaitā ēkas norobežoto konstrukciju – ēkas piebūves fasādes, cokolu un pamatu – siltināšanu, veco koka durvju un logu nomaiņu, atbilstoši Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes nosacījumiem.

Visā ēkā tiks veikta arī apkures sistēmas un siltummezgla pārbūve, ventilācijas sistēmas, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pārbūvi, elektroinstalācijas sistēmas pārbūvi un videonovērošanas sistēmas izbūvi. Papildus tiks veikti pasākumi vides pieejamības nodrošināšanai ēkā un teritorijas labiekārtošanas darbi. Galvenā ēkas fasāde tiks pārkrāsota.

Atpakaļ uz projektu sarakstu