Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Jelgavas Loka maģistrāles rekonstrukcija

Klients

Jelgavas pilsētas pašvaldība

Būvuzņēmējs

personu apvienība "RERE Vide – Hidrostatyba"

Objekta tips

rekonstrukcija

Adrese

Jelgavas Loka maģistrāle

Nodošanas gads

2020

Būvniecības statuss

Pabeigts

Paredzēts, ka Loka maģistrāle tiks atjaunota visā 4733 metru garumā. Loka maģistrāles pārbūves projekta gaitā paredzēts atjaunot tranzītielu, izbūvēt četrus apļveida krustojumus, rekonstruēt inženierkomunikācijas, ielu apgaismojumu, kā arī pārvadu pār dzelzceļu. Projektā plānots izbūvēt arī gājēju un velo celiņus, ierīkot automašīnu stāvvietas, atpūtas vietas ar soliņiem, velostatīviem un atkritumu urnām, atjaunot pieturvietas, kā arī pie pilsētas robežas izveidot atpūtas vietu, uzstādot karti tūristiem.

Jelgavas pilsētas pašvaldība Loka maģistrāli rekonstruē, piesaistot ES finansējumu nacionālas nozīmes centru integrēšanai Eiropas vienotajā transporta tīklā (TEN-T). Līgums par Loka maģistrāles rekonstrukciju starp Jelgavas pilsētas domi un pilnsabiedrību "RERE vide – Hidrostatyba" noslēgts jūlijā. Kopējās projekta izmaksas ar PVN ir 21 679 350,03 eiro, tostarp 12 004 303 eiro ir ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums, 564 527,03 eiro – valsts budžeta dotācija pašvaldībai un 9 110 520 eiro – Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums.


Ziņas:

Atpakaļ uz projektu sarakstu