Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Jaunolaines sākumskolas sporta nams

Klients

Olaines novada pašvaldība

Būvuzņēmējs

PS "RERE BŪVE 1"

Objekta tips

Jaunbūve

Adrese

Zemgales iela 33, Olaine

Nodošanas gads

2017

Būvniecības statuss

Pabeigts

Saskaņā ar noslēgto līgumu sporta nama jaunbūvi savienos ar esošās skolas ēku. Pirmajā stāvā atradīsies ieejas vestibils ar garderobi, treneru telpu un lielā sporta zāle, kas paredzēta basketbola, volejbola, rokas bumbas un telpu futbola treniņiem, kā arī atsevišķa cīņu sporta zāle. Starp abām zālēm atradīsies ģērbtuvju bloks, sanitārie mezgli apmeklētājiem un telpa inventāra uzglabāšanai. Savukārt ēkas dienvidu daļā atradīsies tehniskā telpa ar iebūvētu siltummezglu un ūdens vadu. Ēkas otrajā stāvā tiks izbūvēta fitnesa zāle, sanitārie mezgli apmeklētājiem, ventilācijas kamera un balkoni skatītājiem.

Būvdarbu laikā paredzēts veikt teritorijas labiekārtošanas darbus 9236 m2 platībā, tāpat tiks labiekārtots plašs laukums ar 116 auto stāvvietām, 30 atpūtas soliņiem, kā arī 25 velosipēdu statīviem un trīs karogu mastiem pie sporta zāles galvenās ieejas.

Ziņas:

 

 

 

Atpakaļ uz projektu sarakstu