Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Jahtu ostas infrastruktūras būvniecība 1. kārta

Klients

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde

Būvuzņēmējs

SIA RERE Meistari

Projektētājs

SIA K IDEA

Adrese

Vecā ostmala 39, Liepāja

Būvniecības statuss

Procesā

Projekts “Jahtu ostas infrastruktūras būvniecība 1. kārta” tiek īstenots  Interreg Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas (EST-LAT 55), projekta “Uzlabota jahtu ostu infrastruktūra un ostu tīkla attīstība Igaunijā un Latvijā” ietvaros.

Projektā paredzēta jahtu centra ēkas būvniecība, kurā tiks izvietots birojs, apmeklētāju dušas, tualetes un veļas mazgātava, esošās piestātnes Nr.80.; 81 rekonstrukcija un aprīkošana un jaunu peldošo piestātņu (pontonu) iegādi un uzstādīšanu. Tāpat plānots uzstādīt nožogojumus noejai uz peldošajām piestātnēm  un uzstādīt videonovērošanas sistēmu, uzlabojot vispārējo drošības līmeni jahtu ostā un bezmaksas Wi-Fi  nodrošinājumu visā jahtu ostas teritorijā.

Atpakaļ uz projektu sarakstu