Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Cēsu pilsētas stadiona tribīņu jaunbūve

Klients

Cēsu novada pašvaldība

Būvuzņēmējs

Pilnsabiedrība “RERE Būve 1”

Adrese

Valmieras iela 6, Cēsis

Nodošanas gads

2019

Būvniecības statuss

Pabeigts

Cēsu pilsētas stadiona 2. Kārta paredzēta izveidot, lai jau izstrādātajā projektā Cēsu stadionam izveidotu tribīņu ēku ar ģērbtuvēm. Paredzēts izveidot ģērbtuvju ēku un tribīņu ēku, kā divus atsevišķus apjomus. Būvprojekts paredzēt veidot tā, lai būtu iespējams izbūvēt šīs ēkas atsevišķi neatkarīgi vienu no otras.

Ģērbtuvju ēka paredzēta veidot no monolīta dzelzsbetona ar monolītu lentveida pamatu 300mm biezumā. Ēka tiek paredzēta viena stāva līmenī, bet pacēlājs, kas tiek integrēts ēkā un izbūvēts līdz tribīņu ēkas augstākajai platformai tiek paredzēts stiprināt pie papildus konstrukcijām. Ēkai būs taisnais jumts ar parapetu, un bitumena ruļļmateriālu divās kārtās.
Savukārt tribīņu ēkai tiek paredzētas monolītā dzelsbetona konstrukcijas ar papildus metāla sijām, jumta pārkares veidošanai. Jumts tiek paredzēts veidot ar desmit grādu slīpumu un metāla profilēto lokšņu segumu.
Ģērbtuvju ēkā paredzēts izbūvēt 26 atsevišķas, dažāda lietojuma telpas (dušas, ģērbtuves, tehniskās telpas, noliktavas, u.c.), kā arī pacēlājs, kas savieno ģērbtuvju ēku ar tribīņu ēku un ļauj nokļūt tribīnēs, cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Tribīnēs tiek paredzētas sešas solu rindas, kur vienā rindā tiek izvietoti 44 soli. Augšēja daļā tiek paredzētas divas atsevišķas telpas inventāra glabāšanai, norobežota komentētāju telpa un zemāk ar uzeju no pirmās platformas tiek paredzēta TV platforma.

Ziņas:

Atpakaļ uz projektu sarakstu