Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

Ziņas

Uzsākta Trebū Home dzīvojamā kompleksa ceturtās kārtas būvniecība

Nekustamā īpašuma attīstītājs AFI Europe ir noslēdzis līgumu ar AS RERE Grupu par daudzdzīvokļu ēku projekta Trebū HOME nākamās kārtas būvniecību.

Turpinot dzīvojamo ēku kompleksa Trebū HOME attīstību, tā ceturtajā kārtā tiks izveidots jauns apbūves kvartāls ar trim sešstāvu ēkām un atbilstošu infrastruktūru. Vērienīgais daudzdzīvokļu ēku komplekss atrodas Rīgā, Pļavniekos, veidojot jaunu plašu apkaimi ar zaļu, sakoptu un mūsdienu pilsētnieku prasībām atbilstošu vidi. Projekta Trebū HOME pasūtītājs ir SIA AFI INVESTMENTS, un ceturtās kārtas būvdarbus veiks RERE Grupas uzņēmums SIA RERE Meistari.

AFI Europe Latvia vadītāja Ilona Striga norāda: Esam priecīgi paziņot, ka turpinām attīstīt Trebū HOME kompleksu. Mūsu pieredze un pārdošanas rezultāti liecina, ka Rīgas iedzīvotāji un īpaši jaunas ģimenes arvien biežāk meklē dzīvesvietu modernā, zaļā vidē ar labu infrastruktūru, vienlaikus neesot tālu no pilsētas rosīgā centra, un mēs esam gandarīti, ka mūsu klienti augsti novērtē visas mūsu projekta priekšrocības. Esam patiesi priecīgi par sadarbības uzsākšanu ar AS RERE Grupu un esam pārliecināti, ka Trebū HOME jaunās kārtas realizācija būs visaugstākajā līmenī”.

Saskaņā ar projektu šajā kārtā kopā tiks uzbūvēti 153 pilnas apdares dzīvokļi ar kopējo apbūvi 11455 kvadrātmetru platībā. Trīs dzīvojamās ēkas kopējā dzīvokļu kompleksā veidos atsevišķu pakavveida kvartālu ar iekšpagalmu. Dzīvojamās ēkas izvietotas ar domu, lai ēku ietvertās teritorijas iekšpusē veidotos apzaļumots, labiekārtots iekšpagalms kā noslēgta vieta mājas iedzīvotājiem. Pagalma centrālajā daļā plānota plaša zāliena zona, rotaļu laukums un atsevišķas atpūtas vietas.

Visas ēkas projektētas kā A klases jeb augstākās klases energoefektīvas dzīvojamās ēkas, kurās plānoti 2 līdz 4 istabu plaši dzīvokļi. Ēkas pamatkonstrukcijas — pamati, pārsegumi, kolonnas— tiks būvētas no monolītā dzelzsbetona ar pašnesošām siltinātām sienu konstrukcijām.

Patīkamas un zaļas vides nodrošināšanai visā teritorijā plānoti jauni stādījumi, izmantojot dažādu koku, krūmu un ziemciešu sugas. Autostāvvietas būs atklātas un tās izvietosies piemāju teritorijā virszemes līmenī. Iedzīvotāju ērtībām būs pieejamas arī velonovietnes. Trebū HOME teritoriju caurvij ozolu aleja, kas līdz ar katras jaunas kārtas paplašināšanos, tiek papildināta ar jauniem sarkano ozolu dižstādiem.

Ģenerāluzņēmēja pārstāvis, AS RERE Grupa valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš pirms būvniecības darbu uzsākšanas uzsver: "Būvniecības projekts ietver ne tikai ēku būvniecību, bet arī inženiertīklu un ceļu izbūvi, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbus. Droša, kvalitatīva un pārdomāta vide sakārto dzīves telpu, tāpēc mēs kā būvnieki novērtējam to, ka tiešā veidā varam šādu vidi radīt, uzbūvējot šo investīciju projektu dzīvojamo ēku segmentā. Turklāt – varēsim likt lietā mūsu daudzveidīgo pieredzi gan modernu ēku būvniecībā, gan vides un ceļu infrastruktūras izbūvē."

Būvdarbu laikā tiks nodrošināta netraucēta piekļuve jau izbūvēto daudzdzīvokļu mājām. Iepriekšējās kārtās šajā teritorijā jau ir uzbūvētas sešas ēkas. Ceturtās kārtas būvniecības izmaksas pārsniedz 13 miljonus eiro.  Plānots, ka šīs kārtas būvniecība noslēgsies 2023. gada pavasarī.

Trebū HOME projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem ARHIS ARHITEKTI un MARK arhitekti.  Būvprojekta Ceļu darbu izstrādātāji ir AS Ceļu projekts un Labiekārtojuma daļas darbus izstrādājis SIA "Labie koki projekti", būvkonstrukciju un inženiersistēmu izstrādi veicis SIA Būve un Forma, bet elektroapgādes un vājstrāvas sistēmas – SIA Daina EL.   Trebū HOMEprojekta būvuzraugs ir SIA Forma 2.