Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

RERE Grupa valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš atkārtoti ievēlēts LTRK Padomē

25. martā norisinājās LTRK (Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras) attālinātā biedru sapulce, kurā notika prezidenta un padomes vēlēšanas. Uz trīs gadu termiņu jaunajā padomē atkārtoti ievēlēja arī Gunti Āboltiņu-Āboliņu.

Uzrunājot LTRK biedrus, Guntis Āboltiņš-Āboliņš norādīja, ka LTRK jāturpina aizstāvēt savu biedru intereses, vienlaicīgi domājot par visas tautsaimniecības attīstību, kā arī jāveicina valsts un pašvaldību institūciju domāšanas maiņa uzņēmējdarbības attīstībai.

Guntis Āboltiņš-Āboliņš uzsvēra nepieciešamību veicināt konkurētspēju: "Būtiski ir mazināt valsts un pašvaldību iesaisti uzņēmējdarbībā, kas kropļo konkurenci un neveicina vietējo uzņēmumu attīstību, bieži vien pat izslēdz jaunu mazo un vidējo uzņēmumu rašanos."

Guntis Āboltiņš-Āboliņš iepriekšējā ievēlēšanas periodā darbojās LTRK Būvniecības komitejā un arī turpmāk plāno strādāt pie nozarei svarīgiem jautājumiem. "LTRK vairāk uzmanības jāvelta mazo un lielo biznesu nereti ļoti atšķirīgajām vajadzībām, līdzsvarojot dažādās intereses un veicinot sadarbību," savu nākotnes redzējumu skaidroja G. Āboltiņš-Āboliņš.

LTRK Prezidenta amatā uz trešo termiņu nākamajiem trim gadiem pārliecinoši pārvēlēts Aigars Rostovskis, kurš ieguva pārliecinošu biedru balsu vairākumu.

Jaunajā LTRK Padomē nākamos trīs gadus darbosies Normunds Bergs, SAF Tehnika, Andris Bite, Karavela, Andris Kozlovskis, DEPO DIY, Arkādijs Suškins, Cēsu uzņēmēju klubs, Ģirts Rungainis, Paradox Holdings, Kristaps Klauss, Latvijas Kokrūpniecības federācija, Guntis Āboltiņš-Āboliņš, RERE Grupa, Edvīns Bērziņš, Juridiskā koledža, Inga Zemdega-Grāpe, Nemo, Lienīte Skaraine, SIA PROinvest, Elīna Rītiņa, SIA TET, Mārtiņš Tiknuss, GatewayBaltic, Dāvis Vītols, Latvijas Alkohola nozares asociācija, Daiga Kiopa, SIA Lursoft IT, Ivars Eniņš, Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības asociācija, Imants Martinsons, Biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" , Didzis Mizis, SIA "Miandum"/Ogres novada uzņēmēju biedrība, Andis Araks, SIA "Kurzemes investīciju fonds", Imants Kanaška, Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija, Mihails Bartašēvičs, SIA LATGALIJA, Aivars Flemings, SIA Valpro.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.